lesson

Epilasyon Teknikleri Eğitimi Sertifika Programı

star
star
star
star
star
Sobre

Epilasyon kursunda eğitimin temelleri iki kavram üzerinden gerçekleştirilmektedir. Epilasyon ve depilasyon olarak bilinen bu iki kavram salonun hazırlanması, hijyen, saç ve cilt analiz teknikleri, cilt ve yüz bakımı, kişisel hijyen ve hazırlık, lazer teknolojileri hakkında teknik ve uygulamalı eğitimler, lazer cihaz kullanımı ve bakımı, epilasyonu doğru uygulama teknikleri, müşterilerle doğru iletişim kurabilme, salonun yönetilmesi gibi eğitimleri de içeren epilasyon kursunu tamamlayan kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı diploma alabilme fırsatı yakalamaktadır. Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde kendi işletmenizi açabilmenizi sağlayan bu belgeler iş alanlarınızı genişletmesinin yanı sıra hayal ettiğiniz güzellik akademilerinde staj yapabilmenize veya eğitim programlarına dahil olabilmenize de zemin hazırlamaktadır. Epilasyon, güzellik merkezlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. 

Kendilerini geliştirme düzeylerine bağlı olarak güzellik salonları, kuaför merkezleri, otel ve benzeri işletmeler, banyo tesisleri ve kaplıca merkezleri, SPA bakımı gerçekleştirilen kurum veya kuruluşlar epilasyon kursunu tamamlayan kursiyerlerin katılabileceği iş alanları arasında yer almaktadır. 
Bu kursu başarıyla tamamlamanız halinde kendi işletmelerinizi açabilecek seviyeye de gelmiş kabul edilmektesiniz. Eğitimler epilasyon hakkında teknik ve uygulamalı bir sürece dahil olmak isteyen herkese verilmektedir. Epilasyon kursuna katılmak için belirlenen özel bir kriter bulunmamaktadır.

Eğitiminizin sonunda e-devlet sisteminden sorgulanabilen İstanbul Gedik Üniversitesi onaylı veya uluslararası onaylı sertifika tercih edebilirsiniz.

timer

Participar do Curso/Treinamento

Acesso aos detalhes do curso

Lições do registro
1000.00 ₺750


Para informações detalhadas

Üniversite onaylı belgenizi e-Devlet aracılığı ile doğrulayabilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama 

Aşağıdaki sertifika bir kursiyerimizden izin alınarak paylaşılmaktadır, e-Devlet aracılığı ile sorgulayarak geçerliliğini kontrol edebilirsiniz.

Barkod No:  UN_04105736031068658440

T.C. Kimlik No: 36031068658


Sertifika tercümanlık hizmeti alınabilir anlaşmalı olduğumuz Antalya Aspendos Tercümanlık tarafından hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir. Noter onayı gereken tercümanlık hizmeti de hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir.

Fiyatlar temsilidir, anlık olarak değişebilir, fikir amaçlı sunulmuştur.  Detaylı fiyat için lütfen bilgi alınız. 

Avaliações
4.9
star star star star star
star star star star star
star star star star star_border
star star star star_border star_border
star star star_border star_border star_border
star star_border star_border star_border star_border
close